FLOWSERVE MEKANİK SALMASTRA

FLOWSERVE SEAL olarak şirket bünyesinde barındırdığımız birçok pompa firması ile birlikte bu pompalarda da kullandığımız ve başka bir çok alanda kullandığımız kısacası döner ekipmanlar başlığı altında; mekanik salmastra, tampon sıvı sistemleri ve bu ekipmanların servis ve bakımı konusunda hizmet vermekteyiz. Özellikle tüm bu alanlarda himzet verebilmek adına direk Flowserve Firmasına ait olan ve onlar tarafından yönetilen  QRC(Quick Resposne Center) ile birlikte sizlerinde bu konularda isteklerinize en kısa zamanda yardımcı olmayı diliyoruz.

Daha detaylı bilgi için direk olarak bizimle irtibata geçebilir veya www.flowserve.com sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Mekanik salmastralarda yay veya körük elamanı, mil kovanıyla beraber döner veya salmastra glandına sabit bir pozisyonda olabilmektedir. Döner olması durumunda kendi kendini temizleme özelliği kazandırmakta, ayrıca daha küçük radyal kesit çapına imkan tanımaktadır. Sabit olması durumunda ise salmastra, pompa hizalama problemlerine daha dayanıklı olmakta ve ayrıca daha yüksek hızlarda çalışmaya imkan tanımaktadır.

Copyright © 2018. All rights reserved.