HAKKIMIZDA

MECCON olarak müşterilerimize; yüzyılı aşkın süredir üretim yapan güçlü firmaların marka kalitesini tüm imkanları ile sunmakta, üstün teknoloji ve mühendislik yaklaşımı ile beraber dinamik bir çalışan kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren tek hedefimiz, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile beraber, kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi sayesinde bu ilkelerinden asla vazgeçmeden kısa sürede sektörde kalıcı olarak yer almaktır.

Ayrıca bu ilkelerimiz sayesinde değişimin öncüleri arasında yer alan MECCON firması sahip olduğu bilgi ve iş birliği ağını en iyi şekilde kullanmaktadır.

Kalite ve güven kavramlarını esas alan firmamız 2020 yılında AR-GE yatırımları dahilinde Teknopark İstanbul bünyesinde yer alan bir diğer grup firmasını hayata geçirerek yerli ve milli üretim için gerekli altyapıyı oluşturmakta ve aynı yıl  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini en küçük birimine kadar benimsemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını uluslararası standartlarla belgelendirmiştir.

Yapılan her işte başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamızın, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Copyright © 2018. All rights reserved.